Wyniki wyborów samorządowych 2018

Skład Rady Miejskiej w Strumieniu

.

Okręg 1 – Gawron Adam (KWW Anny Grygierek)
– 56,83% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 2 – Starczynowski Paweł (KWW Anny Grygierek)
65,50% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 3 – Krutyła Maria (KWW Anny Grygierek)
– 58,73% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach


Okręg 4
– Salachna-Brzoza Lilla (KWW Lilla Salachna-Brzoza)
– 61,34% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 5 – Świtała Stanisław (KWW Anny Grygierek)
– 54,46% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 6 – Madziar Maria (KWW Anny Grygierek)
– 51,59% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 7 – Kolczarek Arkadiusz (KWW Lilla Salachna-Brzoza)
– 57,80% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 8 – Rudol Józef (KWW Anny Grygierek)
– 49,83% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 9 – Greń Czesław (KWW Anny Grygierek)
– 61,68% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 10 – Mazur Jarosław (KWW Anny Grygierek)
– 52,67% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 11 – Balas Stanisław (KWW Anny Grygierek)
– 63,31% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 12 – Staniek Monika (KWW Lilla Salachna-Brzoza)
– 53,63% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 13 – Szast Jarosław (KWW Anny Grygierek)
– 56,11% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 14 – Jaworski Kazimierz (KWW Anny Grygierek)
– 63,68% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

Okręg 15 – Wawrzyczek Bogusław (KWW Lilla Salachna-Brzoza)
– 72,32% osób uprawnionych do głosowania wzięło udział w wyborach

źródło: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/240311#results_vote_council

.

SKŁAD NOWEJ RADY POWIATU:

OKRĘG 1 CIESZYN

Florian Sikora (Prawo i Sprawiedliwość)
Kazimierz Kawulok (Akcja Samorządowa)
Mieczysław Szczurek (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Bogdan Ficek (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Danuta Łabaj (Porozumienie dla Samorządów)

.

OKRĘG 2 DĘBOWIEC, GOLESZÓW

Renata Michnik (Prawo i Sprawiedliwość)
Stanisław Kubicius (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Jerzy Sikora (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)

.

OKRĘG 3 ZEBRZYDOWICE,HAŻLACH

Janusz Król (Prawo i Sprawiedliwość)
Grzegorz Konieczny (Prawo i Sprawiedliwość)
Grażyna Krehut (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Marcin Ślęk (Porozumienie dla Samorzadów)

.

OKĘG 4 STRUMIEŃ, CHYBIE

Janusz Dziedzic (Prawo i Sprawiedliwość)
Stanisław Mendrek (Prawo i Sprawiedliwość)
Janusz Hudziec (Młodzi dla Powiatu Cieszyńskiego)
Mirosław Staniek (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)

.

OKRĘG 5 SKOCZÓW

Janina Żagan (Porozumienie dla Samorządów)
Piotr Rucki (Porozumienie dla Samorządów)
Beata Macura (Prawo i Sprawiedliwość)
Wojciech Grzebiellec (Prawo i Sprawiedliwość)

.

OKRĘG 6 BRENNA, USTROŃ

Tadeusz Mendrek (Prawo i Sprawiedliwość)
Adam Kędzierski (Prawo i Sprawiedliwość)
Stanisław Malina (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Ireneusz Szarzec (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Anna Suchanek (Porozumienie dla Samorządów)

.

OKRĘG 7 WISŁA, ISTEBNA

Janusz Juroszek (Prawo i Sprawiedliwość)
Monika Wałach-Kaczmarczyk (Prawo i Sprawiedliwość)
Jan Poloczek (Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej)
Jerzy Nogowczyk (Porozumienie dla Samorządów)

.

Sejmik Województwa Śląskiego

Reprezentanci okręgu nr 1 (powiaty: bielski, cieszyński i żywiecki).

– Komor Klaudiusz Stanisław (Koalicja Obywatelska)
Molin Andrzej Jan (Koalicja Obywatelska)
Cieślar Magdalena Maria (Koalicja Obywatelska)
Kawulok Jan (Prawo i Sprawiedliwość)
– Żak Ewa Teresa (Prawo i Sprawiedliwość)
– Baczyński Stanisław (Prawo i Sprawiedliwość)
– Biegun Agnieszka (Prawo i Sprawiedliwość)

.

LISTA RADNYCH WOJEWÓDZKICH:

1. Komor Klaudiusz
2. Molin Andrzej
3. Cieślar Magdalena
4. Kawulok Jan
5. Żak Ewa Teresa
6. Baczyński Stanisław
7. Biegun Agnieszka
8. Sławek Tadeusz
9. Gramatyka Michał
10. Konieczny-Simela Dorota
11. Chełstowski Jakub
12. Czarnynoga Piotr
13. Gaża Grzegorz
14. Kałuża Wojciech
15. Wolnik Grzegorz
16. Siedlaczek Henryk
17. Woś Michał
18. Kondracka Julia
19. Świerkocki Jacek
20. Gawęda Ewa
21. Caban Renata
22. Gzik Marek
23. Bieda Halina
24. Ekkert Lucyna
25. Przedpełski Zbigniew
26. Kowalski Bartłomiej
27. Kubica Józef
28. Kolon Maciej
29. Koszutska Urszula
30. Kopel Marek
31. Kandziora Rafał
32. Nowak Alina
33. Iskanin Dariusz
34. Gmitruk Stanisław
35. Salwierak Marta
36. Balt Marek
37. Kocik Beata
38. Bańka Piotr
39. Saługa Wojciech
40. Mazur Mirosław
41. Stachowicz Katarzyna
42. Porc Rafał
43. Materla Maria
44. Zarychta-Surówka Małgorzata
45. Baczyńska Jadwiga

źródło: www.ox.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *