Wakacyjny Piknik Rodzinny w Zbytkowie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu serdecznie zaprasza całe Rodziny na pełne radości i ekstra wrażeń Wakacyjne Pikniki Rodzinne w czwartki w kolejnych miejscowościach gminy Strumień. Za nami piknik w Drogomyślu, a już 5 sierpnia zapraszamy do ZBYTKOWA! Wydarzenie odbędzie się na terenie przy OSP Zbytków w godzinach 17.00-19.00!

W PROGRAMIE:

17:00 – występ wspaniałego iluzjonisty Pana Magicznego
ponadto:

  • zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci
  • duża dmuchanka, stoiska z watą, popcornem, lodami, goframi, pyszną kawą
  • szczudlarze, malowanie twarzy
  • muzyka

Wstęp wolny.

Występy pod namiotem, więc nie obawiamy się deszczu! Zapraszamy serdecznie. Zabierzcie ze sobą sprzęt piknikowy: koce, leżaczki, itp. W razie niepogody i tak serdecznie zapraszamy! Pan Magiczny wystąpi na pewno – pod namiotem lub w sali!

W czasie trwania pikniku poza korzystaniem z atrakcji, można również wywiązać się z obowiązku spisowego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 z pomocą gminnego rachmistrza.

Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021r. Obowiązkowi podlegają osoby stale lub tymczasowo przebywające na terenie naszego kraju na dzień 31 marca 2021r.

Odmowa udziału w spisie powszechnym grozi karą grzywny na podstawie art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

ZAPRASZAMY

źródło: www.emgok.pl
www.strumien.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *