Świąteczne ciasteczka ze świetlicy

W dniach 26-28 listopada 2018 roku w zbytkowskiej świetlicy zapachniało świętami. Co potrafią małe rączki będziecie mieć okazję zobaczyć w obszernej fotorelacji.
Przez pierwsze dwa dni piekliśmy pierniczki i kruche słodkie ciasteczka. Te kruche, od razu po upieczeniu i udekorowaniu, trafiały do brzuszków.
Z pierniczków wyczarowaliśmy przecudne choineczki, które polukrowane i ozdobione, a następnie pięknie zapakowane trafią do najstarszych mieszkańców Zbytkowa.
Za pomoc przy wypiekach bardzo dziękuję : Zosi, Anicie, Bożenie, Sylwii i Kasi oraz dzieciom.

Grantobiorca Stowarzyszenie Miłośników Zbytkowa pozyskało środki w ramach projektu “Zbytków – ludzie i działanie” z Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej. Partnerzy: Powiat Cieszyński, Bank Spółdzielczy w Cieszynie, Bank Spółdzielczy w Skoczowie, samorządy: Chybie, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła, oraz w ramach projektu “Nie stracić szansy” ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Alina Wawrzyczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *