“Pomyśl i nie śmieć” – przeczytaj, udostępnij i działaj !!

“Pomyśl i nie śmieć” – przeczytaj, udostępnij i działaj !! 🙂
Zachęcam gorąco do udziału w wydarzeniu 🙂
Zadbajmy o nasze wspólne dobro !!
Zbiórka 24.04.2021 godz. 09:00 Strumień stacja NADGOB
Proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa – 605125997
Cel – uprzątnięcie 2km odcinka linii brzegowej J. Goczałkowickiego. Worki na śmieci, odbiór odpadów, wodę do picia i coś na ząb 😉 zapewniają organizatorzy. Uczestnik musi mieć maseczkę, rękawiczki (najlepiej gumowe i grubsze) i KALOSZE !!! Akcję prowadzimy bez względu na warunki atmosferyczne. Będzie nas wspierało OSP Strumień oraz Policja. Poinformowany został także Sanepid.
W szkołach trwa konkurs na stworzenie unikalnych tablic informacyjno-edukacyjnych. Zostaną one ustawione w wielu miejscach przy jeziorze. Szkoła, która przygotuje najlepsze tablice otrzyma bon o wartości 4000 PLN na doposażenie sali biologiczno-chemicznej – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Strumieniu zachęcam do udziału 🙂
W akcję zaangażowały się wszystkie miejscowości sąsiadujące ze zbiornikiem wraz z włodarzami– Wisła Mała, Wisła Wielka, Łąka, Goczałkowice-Zdrój, Zabrzeg, Chybie, Frelichów, Zarzecze, Zabłocie, Bielsko, Poland, Zabłocie Solanka i Gmina Strumień Gmina Strumień – mieszkańcy oraz Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., które jest głównym organizatorem wydarzenia. Patronują nam Powiat Cieszyński oraz Anna Grygierek – Burmistrz Strumienia. Liczymy na aktywny udział mieszkańców razem z włodarzami, wędkarzami, kitesurferami, harcerzami i innymi organizacjami działającymi w naszym mieście.
Zapraszamy serdecznie 🙂
źródło: https://www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *