Pomoc na leczenie psów ze Zbytkowa

Od 4 lat w październiku zbieramy karmy dla psów z jastrzębskiego schroniska. Co roku darów jest więcej – w samym 2018 roku było to 650 kg.

I tak, wiemy – to jeszcze nie październik, ale bardzo Was prosimy o chwilę uwagi, bo sprawa jest pilna.

W jednym z gospodarstw w Zbytkowie przetrzymywanych jest ponad 40 psów. Potrzebowaliśmy ponad roku, by sprawa wreszcie ruszyła. Tu nie miejsce ani czas na to, by wskazywać winnych, doskonale wiemy jak jest, a w majestacie „prawa” pies jest rzeczą.

Ale wreszcie coś udało się zrobić.

17 psów: szczenięta i suki w rui już zostały odebrane. Interwencję podjęła Fundacja Psia Ekipa. To właśnie oni wzięli na siebie trud – ogromny trud – zapewnienia tym psom opieki. Psy wymagają szczepień, odrobaczania, sterylizacji i kastracji. Potrzebują dobrej diety, bo teraz karmione są chlebem. I co najważniejsze: potrzebują domów, w których znajdą spokój.

Wierzę, że jesteśmy w stanie wspomóc bielską fundację Psia Ekipa najlepiej, jak to tylko możliwe.
Zaczynamy zbiórkę karm (zwłaszcza mokrą) dla szczeniąt i dorosłych psów, potrzebne malutkie obroże smyczki.

Wszystkich, którzy mogą, prosimy także o przelewanie pieniędzy na Pomagam.pl. Oto link do wpłat: https://pomagam.pl/psiaekipazbytkow

Jeżeli ktoś wolałby tradycyjny przelew dane poniżej:
Fundacja Psia Ekipa – Razem Dla Zwierząt
72 1750 0012 0000 0000 3844 3399
z tytułem “Darowizna na psy ze Zbytkowa “
paypal: info@psiaekipa.pl

Zebrane środki zostaną wydane tylko i wyłącznie na ratowanie psów z Zbytkowa.

Sprawa jest bardzo poważna, więc prosimy o zrozumienie. Pieski nie były szczepione (właściciel nie okazał dokumentu potwierdzającego szczepienie przeciw wściekliźnie), więc to jest bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.

Na pomoc czeka jeszcze około 30 psiaków i co najważniejsze, bardzo ważny jest CZAS !!!!!
W tej sprawie można również kontaktować się z Pauliną Wawrzyczek oraz ze sołtysem Zbytkowa.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie wspomóc fundację Psia Ekipa najlepiej, jak to tylko możliwe. No i najważniejsze – POTRZEBNE SĄ DOMY!!!!!

fot. Psia Ekipa

Schronisko????? Nie!!!!!! Dzisiejsza Nasza interwencja w Zbytkowie. Dziś zabraliśmy 17 psów…. ale zostało tam jeszcze ponad dwadzieścia !!!!To Nasz rekord ale jesteśmy bardzo przerażeni że nie udzwigniemy skali ogromnych potrzeb!!! Dlatego PILNIE potrzebne wsparcie finansowe, potrzebna karma dobrej jakości (zwłaszcza mokrą) dla szczeniąt i dorosłych psów, potrzebne malutkie obroże smyczki i najważniejsze – POTRZEBNE DOMY!!!!!Musimy wrócić i zabrać resztę ale bez pomocy sami nie damy rady :(!!!!Pieski w przedziale wiekowym od 3 m-c do 6 lat , ważą od 3 – 6 kg . Do tej pory jadły suchy chleb …………………………………………………………Fundacja Psia Ekipa -Razem dla Zwierząt nr.konta 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 w tytule "INTERWENCJA ZBYTKÓW "TEL. 881 655 905 lub 608 427 792……………………………………….

Opublikowany przez Magdalena Pryga Czwartek, 7 marca 2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *