„Opowiemy Wam, jak to robimy w Zbytkowie”

Chcieliśmy wziąć udział w projekcie Działaj Lokalnie. To lider na naszym lokalnym rynku, jeśli chodzi o konkursy, a swoim zasięgiem pokazuje, że osób i organizacji, które chcą działać – właśnie – lokalnie, jest naprawdę sporo. Ten projekt pokazuje, że są środki i możliwości, by działać i rozwijać się.

I udało się! Pierwszy wniosek i od razu sukces.

Zakończyliśmy już działania w ramach projektu, teraz jesteśmy na etapie sprawozdawczym, a tu kolejny sukces.

W ramach działań projektowych zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie „Opowiedz”. Założeniem tego konkursu jest nagranie 2,5 min. materiału, który „opowiada” o projekcie, o ludziach, o wydarzeniach, by pokazać, że nawet małe społeczności i organizacje mają moc.

Materiał video był „zbierany” podczas trwania całego projektu. Wybrano 2,5 minuty, które zostały okraszone wyjątkowym elementem „narratorskim” i tak oto powstała krótka etiuda pt. „Opowiemy Wam, jak to robimy w Zbytkowie”.

Materiał został wysłany na konkurs. Po kilku dniach na skrzynce mailowej pojawiła się wiadomość, że filmik zdobył nagrodę w kategorii MOTYW. Druga nagroda powędrowała do Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Rudnik w Rudniku.

Paulina Wawrzyczek

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem: 

Partnerzy: Powiat Cieszyński, Bank Spółdzielczy w Cieszynie, Bank Spółdzielczy w Skoczowie, samorządy: Chybie, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Ustroń, Wisła. 

One thought on “„Opowiemy Wam, jak to robimy w Zbytkowie””

  1. Zaskakujecie ciągle na nowo waszym pozytywnym przekazem – sama esencja i do tego ciekawie pokazana w krótki zwięzły sposób. Wcale nie jest to zaskoczenie, że zostajecie zauważani i nagradzani. Super po prostu i można czerpać z Waszych doświadczeń bez końca – Brawo 👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *