Marsz Nordic Walking im. mjr Józefa Płonki

       Marsz Nordic Walking im. majora Józefa Płonki to kolejne wydarzenie wpisane w kalendarz Jubileuszu 630-lecia Zbytkowa. Spotykamy się 7 lipca br. o godz. 16:00, bazą imprezy będzie remiza OSP w Zbytkowie (ul. Wyzwolenia 52). Na wstępie Anna Szczypka-Rusz, wnuczka majora przedstawi postać patrona marszu, a o przygotowanie fizyczne i sportowe uczestników zadba trener, który przeprowadzi rozgrzewkę.
Start: ulica Rycerska w Zbytkowie (w okolicy remizy OSP),
Meta: ulica Rycerska w Zbytkowie.
Trasa do przejścia to ok. 5 km

Celem imprezy jest:

– popularyzacja Nordic Walking jako dyscypliny sportu i rekreacji, pomagającej zachować witalność i zdrowie w każdym wieku,
– promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców sołectwa Zbytków, w tym integracja lokalnych sympatyków Nordic Walking.
– promocja walorów krajoznawczo-turystycznych regionu,
– popularyzacja marszu, jako formy aktywnego wypoczynku oraz sprawdzenie własnych możliwości fizycznych i wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez o takim charakterze.
– popularyzacja wiedzy historycznej dotyczącej regionu.

Nie musisz mieć “kijków”, aby wziąć udział w zabawie.

Po przejściu trasy, każdy uczestnik zostanie nagrodzony pamiątkowym medalem i okolicznościową chustą. Na uczestników będzie czekał również posiłek oraz napoje.

Zgłoszenia uczestników do 30 czerwca (sobota) w zbytkowskiej świetlicy w godzinach pracy (poniedziałek, czwartek 9:30-15:30, wtorek, piątek 10:30-16:30, środa – u sołtysa Zbytkowa). Ważne: liczba miejsc ograniczona, zapraszamy do zapisów!!!

Organizatorem marszu jest Stowarzyszenie Miłośników Zbytkowa wraz z organizacjami działającymi na terenie Zbytkowa, w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Dofinansowany jest z budżetu gminy Strumień w ramach środków na wspieranie realizacji zadań przez organizacje pozarządowe.

ZAPRASZAMY.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy poniżej:

Regulamin Marszu Nordic Walking im. mjr Józefa Płonki 2018 r.

Formularz zgłoszeniowy marsz Nordic Walking

Oświadczenie rodzica/opiekuna_marsz Nordic Walking

Zgoda rodzica/opiekuna na udział dziecka w marszu Nordic Walking

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *