Konkurs Filmowy Sfart

Członkowie Stowarzyszenia Form Artystycznych Sfart już po raz ósmy zapraszają na Sfart festiwal, który w tym roku odbędzie się w Strumieniu dniach 22-24 czerwca. Jednym z celów wydarzenia jest promocja twórczości lokalnych artystów poprzez m.in. odbywające się w ramach Festiwalu konkursy.

Właśnie poznaliśmy finalistów Przeglądu Zespołów, którzy zaprezentują się festiwalowej publiczności na plenerowej scenie w strumieńskim parku w sobotę 23 czerwca. Zespoły będą miały okazję zawalczyć o atrakcyjne nagrody, m.in. sesję nagraniową w Studiu DMB w Bielsku-Białej oraz profesjonalnie zorganizowany koncert, który odbędzie się w ramach programu strumieńskiego emgok-u.

O nagrody powalczą:
– Elipsa
– Filip Hugeth i Dabliu Age
– Lazy Leg
– White Deer

Sfart daje również szansę miłośnikom sztuki filmowej. We współpracy z Fundacją Wspierania Sztuk Audiowizualnych France Helvetia Polska w ramach Festiwalu organizowany jest konkurs na etiudę filmową. W tym roku filmowcy mają zupełną dowolność jeśli chodzi o tematykę prac konkursowych. Każdy z nas na co dzień ma przy sobie telefon komórkowy, który jest gotowym narzędziem do realizacji produkcji filmowych. Lliczy się pomysł!

Zgłoszenia do Konkursu Filmowego przyjmowane są do 17 czerwca pod adresem sfart.kontakt@gmail.com. Szczegółowy regulamin Konkursu znajduje się na profilu Stowarzyszenia Sfart w serwisie facebook: www.facebook.com/stowarzyszeniesfart/.

Telefony, kamery, aparaty w dłoń!
Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *