Ferie, ferie i po feriach!

Wszyscy doskonale wiemy, że za szybko skończyły się ferie. Dwa tygodnie przeleciały, jak z bicza trzasnął. Jutro wszyscy z mniejszym lub większym zapałem wrócą do szkolnych obowiązków. Tegoroczne ferie były bardzo ciekawe, inspirujące. Aktywnie i na sportowo spędziliśmy wolny czas oraz zadbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników i profilaktykę od uzależnień.
W drugim tygodniu ferii odbyły się turnieje bilardowe, tenisa stołowego oraz gier planszowych. Byliśmy w kinie na bajce „Ralph Demolka w internecie”, przed seansem odbyła się ciekawa pogadanka dotycząca przemocy w internecie.
Na zajęciach plastycznych prowadzonych pod czujnym okiem Pauliny, samodzielnie wykonywaliśmy piękne, kolorowe mydełka, a zapachy rozniosły się po całej świetlicy. Wszyscy doskonale się bawili, zapakowane mydełka zabraliśmy do domu. Ostatni dzień ferii pojechaliśmy na basen do Pawłowic. Tam na nas czekała ciekawa propozycja, mianowicie „wodny tor przeszkód”. Każdy po kilka, a nawet po kilkanaście razy próbował swoich sił na tym torze, wierzcie mi, to wcale nie było takie łatwe. Najważniejsze, że było bezpiecznie, a dzieciaki miały wiele frajdy bez obawy, że zrobią sobie krzywdę. Wodny tor przeszkód zagwarantował nam wspaniałą rozrywkę. Do wakacji zostało 116 dni i już czekam na Was.
Powodzenia w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *