Życzenia dla naszych strażaków

Nasi drodzy strażacy

Z okazji Waszego święta pragniemy Wam podziękować za wszystko co robicie dla nas i naszego bezpieczeństwa.
Chronicie nasze zdrowie i życie, narażając często własne.
Składamy Wam i Waszym rodzinom najszczersze życzenia. Życzymy powodzenia we wszystkich podejmowanych akcjach oraz wiele satysfakcji z trudnej ale pięknej i tak bardzo wszystkim potrzebnej służby.

Dziękuję wam również za pomoc i wspaniałą wieloletnią współpracę

Katarzyna Mazgaj z rodziną

 

Kochani Druhowie, składam Wam najserdeczniejsze życzenia i wyrazy szacunku i uznania za Waszą ofiarną służbę. To dzięki Wam w naszej małej wiosce mogę spać spokojnie bo jesteście przykładem jak w dzisiejszych czasach można i należy godnie sprawować swoje obowiązki.
Życzę bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwego powrotu z akcji.
Rycerze Floriana – to Wy 

Ala Wawrzyczek
Świetlica w Zbytkowie

Dziś Dzień Strażaka!

Dziękujemy naszym wspaniałym Strażakom za trud ich pracy. Dziękujemy, że o nas dbają, że wychowują kolejne pokolenia ochotników, gotowych działać dla całej społeczności.

Dziękujemy, że jesteście naszymi Przyjaciółmi.

Niech Wam zdrowie dopisuje! ❤️

Stowarzyszenie Miłośników Zbytkowa

 

Z okazji Dnia Strażaka w imieniu Rady Sołeckiej oraz własnym, składam serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią zaszczytną, niebezpieczną i humanitarną służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej. Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej pracy. Jest w nią wpisana codzienna gotowość do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz niesienie pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

Sołtys Zbytkowa Bogusław Wawrzyczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *