Zbytków nagrodzony w plebiscycie Dziennika Zachodniego

„Drodzy mieszkańcy Sołectwa Zbytków,

Dlaczego chciałem zostać sołtysem? Ponieważ Zbytków to moja mała ojczyzna, tu mieszka moja ukochana Żona, moja wspaniała córka, które zawsze stoją za mną i są wsparciem w każdej chwili mojego życia prywatnego i zawodowego. To tu mieszkają moi bliscy, przyjaciele, sąsiedzi, którzy każdego dnia dają świadectwo temu, że w Zbytkowie nie ma rzeczy niemożliwych.

Zbytków to ponad 1400 mieszkańców, osób, z którymi nie zawsze się zgadzam, oni nie zawsze zgadzają się ze mną, ale wszyscy żyjemy pod jednym księżycem i dlatego warto budować z naszymi sąsiadami jak najlepsze relacje. Czasami są konflikty, czasami łzy, jest też dużo śmiechów i radości. Są sukcesy i porażki, ale podczas każdego wydarzenia mogę liczyć na mieszkańców, którzy chętnie pomogą, czy też doradzą. Wystarczy jeden telefon, jedna wiadomość na Facebooku, jeden mail. Zbytkowanie Potrafią! To hasło pojawiło się na naszych ustach podczas Roku Jubileuszowego. Zbytków pokazał wtedy, że jest zżytą społecznością. Teraz w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO podczas wyborów Sołtysa Roku pokazał to znów. Dziękuję Wam Wszystkim za poparcie, słowa otuchy, uściski dłoni.

Po ogłoszeniu wyników nie byłem w stanie powstrzymać łez szczęścia i wzruszenia, bowiem to pokazuje, że moja praca i starania są docenianie przez mieszkańców naszej małej ojczyzny.

Dziękuję Wam wszystkim raz jeszcze.”

Teraz czekamy na ostatni etap konkursu, gdzie będziemy walczyć o ogólnopolski tytuł Sołtysa Roku. Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej fotorelacji Aliny Wawrzyczek i Małgorzaty Szczypki-Koprowskiej z tego wydarzenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *