Tymczasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza

W okresie Wszystkich Świętych wiele osób pokona setki kilometrów, by zapalić znicz na grobie bliskich. By im to ułatwić, w okolicach cmentarzy zostaną wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu.
W Strumieniu dojazd do cmentarza będzie funkcjonować jak w ubiegłych latach. W dniach od 31 października br., do dnia 2 listopada br., ulica 1 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ulicą Pawłowicką będzie jednokierunkową. Drugi pas będzie udostępniony parkującym samochody. Zaparkować będzie można również na parkingu przy Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu oraz na pozostałych ogólnodostępnych parkingach. Wykaz parkingów tutaj: parkingi_-_Strumien
W związku z dniem Wszystkich Świętych, odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Jest to okres, w którym powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by nie paść ofiarą przestępców. (…) Jak co roku w okolicach dnia Wszystkich Świętych na ulicach pojawią się dodatkowe policyjne patrole, które nie tylko będą dbały o nasze bezpieczeństwo, ale także służyły pomocą. Niezależnie od tego warto pamiętać, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych. (www.policja.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *