Rajd Charytatywny dla Danielka ze Zbytkowa

8-9 czerwca 2019 r. Towarzystwo Motoryzacyjne Zabytek organizuje „X Międzynarodowy Strumieński Rajd Pojazdów Zabytkowych”, który jest Eliminacjami do MŚPZ. Program rajdu znajdziecie tutaj:
X Międzynarodowy Strumieński Rajd Pojazdów Zabytkowych

Podczas rajdu będzie przeprowadzona licytacja fantów, a uzyskane tym sposobem środki będą przeznaczone na wózek elektryczny dla niepełnosprawnego Daniela ze Zbytkowa. Fanty na licytację można przekazać do piątku (7 czerwca br) sołtysowi Zbytkowa lub do świetlicy w Zbytkowie oraz do siedziby TM Zabytek. Licytacja odbędzie się na balu komandorskim. Z góry wszystkim dziękujemy.

Jeśli chcesz i możesz prosimy wesprzyj Daniela.

Mam 16 lat od urodzenia jestem dzieckiem niepełnosprawnym z wieloma wadami rozwojowymi, które uniemożliwiają mi prawidłowe funkcjonowanie. Jestem całkowicie zależny od pomocy moich rodziców. Wózek elektryczny na który zbieram pieniążki pomógłby mi bardziej się usprawnić i lepiej poznać świat. Jest to duży wydatek, a moja rehabilitacja i codzienna pielęgnacja jest również bardzo kosztowna. Dzięki Waszemu dobremu sercu i wsparciu posiadając własne cztery kółka 
mógłbym dzielić Waszą pasję.

Za wszelkie wsparcie DZIĘKUJE

Daniel z rodzicami

fot. dzięki uprzejmości Marzeny Szczyrby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *