Jubileusz 630-lecia Zbytkowa – marcowe wydarzenia

Cykl „Piękniejemy na wiosnę”, zorganizowany w ramach obchodów Roku Jubileuszowego 630-lecia Zbytkowa, to wspaniała okazja, by na chwilę zwolnić i poświęcić czas sobie.

Podczas pierwszego spotkania, z fryzjerem – Moniką Zawadą, uczestniczki mogły poznać fryzjerskie sztuczki i uzyskać od fachowca odpowiedzi, na wiele nurtujących pytań.

Dwa kolejne, marcowe spotkania, to kolejne etapy „upiększania” Zbytkowianek.

2 marca o godzinie 18;00 w sali KGW spotkamy się z psychologiem, Sonią Wojtowicz-Pyzią, z którą porozmawiamy o życiu współczesnej kobiety: o pędzie, o stresie, o wszelkich trudnościach i sposobach, jak sobie z nimi radzić.

23 marca, w tym samym miejscu i o tej samej godzinie, odwiedzi nas makijażystka i kosmetolog, Sylwia Króliczek, która opowie co nieco o pielęgnacji skóry, a także zaprezentuje pokaz makijażowy.

Zapraszamy również do wspólnego wielkanocnego stołu, na którym Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Strumień i goście z Czech i Słowacji jak co roku zaprezentują wspaniałe potrawy. Tym razem prezentacja odbędzie się 17 marca o godz. 17:00 w sali OSP w Zbytkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *