Jak oni śpiewali! I jak tańczyli!

Drugi weekend października, to data wyczekiwana przez wielu. Kończy się lato, okres żniw, dzieciaki ruszają do szkół, jeszcze nie myślimy o świętach, ale przecież nie można się nudzić!

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Miłośników Zbytkowa wraz z Browarem Cieszyńskim zorganizowało Biesiadę Piwną w OSP Zbytków! I o tym, jak bardzo ten rodzaj zabawy się Wam podoba świadczy to, że bilety zostały wyprzedane DO ZERA w pięć dni. Śmiejemy się w Stowarzyszeniu, że nawet Metallica dłużej wyprzedaje swoje koncerty.

Ależ to była impreza! Oprawę muzyczną zapewnił jak co roku wspaniały Zbigniew Wobik (który chyba powinien dostać Honorowe Obywatelstwo Zbytkowa), pyszne jedzenie przygotowała firma Nova z Izą Nowak na czele, piwo dostarczył Browar Cieszyński, a gościli nas strażacy – za co serdecznie Wam wszystkim dziękujemy.

Sponsorami III Biesiady Piwnej w Zbytkowie byli:

Stowarzyszenie Miłośników Zbytkowa

Browar Cieszyński

Iza Nowak, Restauracja Nova

OSP Zbytków

Adam Szmajduch, sklep spożywczy

Tadeusz Kudła, Restauracja Smak Regionu

Krzysztof Dubczyk, Restauracja Dziki Burger

Beata Jowik-Kurzeja, Restauracja Pyszna Stajenka

Zdzisław, Alicja, Piotr, Anna Żurowie, Pasieka Rodzinna

Andrzej Kuboszek, Magdalena Kuboszek-Marek, Firma Wiejski Garaż

Anna i Arnold Lapczyk, gospodarstwo rolnicze

Ewa i Krzysztof Zawada

Bogusław Wawrzyczek, sołtys Zbytkowa

Dawid Marut, firma Deep Dimension Design

Impreza ta nie odbyłaby się także bez bezcennego i bezinteresownego zaangażowania członków SMZ i ich rodzin. Podziękowania dla: Ani Szczypki-Rusz, Ali Wawrzyczek, Reni Dolniak, Kasi Mazgaj, Mirki Sikory, Lilli Salachny-Brzozy, Asi Omozik, Ali Piętki, Bożeny Badury, Grażyny Gądek, Anity Grzyb, Izy Kuboszek, Izy Pławeckiej, a także dla Patrycji Bojdy i Moniki Zawady. Wasze ciasta, ogóreczki i grzybki były przepyszne!

Wielkie podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy zajęli się przygotowaniem III Biesiady Piwnej, ale też posprzątaniem sali i kuchni po imprezie. Jesteście WSPANIALI!

Bawiliśmy się – jakby to powiedzieli młodzi – GRUBO! Już teraz zapraszamy na IV Biesiadę – 10 października 2020 roku! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *