Gminne Dożynki – 2014 w Zbytkowie – przygotowania

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z przygotowań do gminnych dożynek oraz prace konkursowe na „Najpiękniejszą dożynkową dekorację w swoim ogródku”,  zorganizowaną przez naszą redakcję. Po burzliwych obradach zwyciężyła praca Marcina Staronia, któremu pomagali rodzice Joanna i Krzysztof Staroniowie oraz Celina Kupka. Nagroda powędrowała na ręce Pana Krzysztofa Staronia.
Ale to jeszcze nie koniec emocji, bowiem podczas obrad jury wybrało 3 wyróżnienia, zasponsorowane przez Paulinę i Dawida z bloga Marudzenie.pl. Wśród wyróżnionych znalazły się prace: Bożeny i Adama Królów z ul. Wyzwolenia, Dagmary i Agnieszki Lapczyk z ul. Starowiejskiej oraz Państwa Lapczyków z ul. Strażackiej.
Laureatom gratulujemy.

Zdjęć: Paulina Wawrzyczek, Alina Wawrzyczek, Bogusław Wawrzyczek, Dawid Marut