27 Finał WOŚP – licytacje

Jak co roku, w styczniu gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jak co roku mocno wspieramy tą akcję. Orkiestra gra pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”.

No i stało się! Kubek z logo „Sołectwo Zbytków” powędrował znowu na aukcję WOŚP. Kubek ma pojemność 330 ml i wykonany jest z dbałością o każdy detal. Idealny do porannej kawy lub herbaty! W zeszłorocznej aukcji taki kubki znalazły właściciela, a cała wylicytowana kwota 68 złotych zasiliła konto WOŚP.
To jednak nie wszystko, mamy jeszcze jedną aukcję, przedmiotem której są trzy zdjęcia przedstawiające Zbytków i okolice autorstwa Pauliny Wawrzyczek. Prace te były zaprezentowane podczas wystawy „Zbytkowianie potrafią”, która była zorganizowana z okazji okrągłej rocznicy 630 lecia Zbytkowa w „Galerii pod Ratuszem” w Strumieniu. 
Zdjęcia są formatu A3.

Kubek możecie zdobyć, licytując na aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/kubek-solectwo-zbytkow-www-solectwozbytkow-pl-i8872321

Zdjęcia możecie zdobyć, licytując na aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/zdjecia-zbytkowa-i8875723

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom kwestującym w Zbytkowie oraz organizatorom 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pruchnej – Zespół Szkół w Pruchnej – strona nieoficjalna

#WOŚP2019 #27FinałWOŚP

 

Kubek z logo „Sołectwo Zbytków”

 

Zdjęcia przedstawiające Zbytków i okolice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *