Wrzesień w zbytkowskiej świetlicy

Wakacje dobiegły końca po których pozostały jedynie wspomnienia. Dzieci chętnie opowiadały o swoich wakacyjnych wyjazdach, pokazywały piękne zdjęcia. Ciekawym opowieściom nie było końca!

Uczestnicy zajęć świetlicowych zapoznali się z Regulaminem Świetlicy, dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z urządzeń w świetlicy jak i na naszym przyjaznym i kolorowym placu zabaw oraz jak bezpiecznie poruszać się w drodze do świetlicy. Dzięki temu zabawa, nauka jak i odpoczynek w naszej placówce będzie mógł przebiegać w miłej atmosferze.

Pierwsze pytanie jakie dzieci zadały, to kiedy pojedziemy do kina, na basen?
Wytłumaczyłam, że na pewno pojedziemy po 14 września jak tylko skończy się przerwa techniczna na basenie. I tak też było…
Do kina w Żorach pojechaliśmy 22.09.2017 roku. Miałam wrażenie że po filmie wracam do Zbytkowa z wojowniczymi Ninja. Na kanwie filmu przygotowaliśmy kolorową wystawę prac przedstawiających wojowników NINJA.
W środę 27.09.2017 r. pojechaliśmy na basem. Czekał na nas zarezerwowany wcześniej tor pływacki, brodzik, jacuzzi oraz zjeżdżalnia. Zawsze z nami jedzie pan Marek, który wraz z ratownikami nas pilnuje i dba o nasze bezpieczeństwo w wodzie.

Korzystając z pięknej jesiennej pogody sporo czasu spędzaliśmy na placu zabaw. Przygotowaliśmy piękną wrześniową gazetkę tematyczną przedstawiającą otaczający nas jesienny krajobraz.
Żeby przypomnieć sobie jeszcze smak lata zajadaliśmy się owocami, jak również piliśmy owocowe koktajle, były gofry, budynie oraz słodycze od pana sołtysa.

W naszej świetlicy nie ma mowy o nudzie, przyjdź, zobacz, zostań, pobaw się z nami.
Dla przypomnienia świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00.

Alina Wawrzyczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *